• Nová verzia rozvrhu 11.-15.1.2021

Dobrý deň, vážení rodičia, dovoľujeme si Vám oznámiť, že v týždni od 11. – 15.1.2021 bude prebiehať dištančné vzdelávanie podľa novej verzie rozvrhu, nakoľko sa aj žiaci 1. stupňa budú učiť z domu. Rozvrh je už zverejnený na webovej stránke školy.

Deti 1. stupňa, ktorých rodičia patria do tzv. kritickej infraštruktúry, alebo povaha ich práce vyžaduje ich aktívnu účasť na pracovisku a nie je možné vykonávať ju z domu, môžu prihlásiť svoje deti do školského klubu detí v našej škole, ktorý bude v prevádzke počas nasledovného týždňa od 7:00 – 16:00 hod. Ak máte o túto službu záujem, a nestihli ste svoje deti prihlásiť do 8.1.2021, kontaktujte nás prosím mailom.

• Novoročný vinš 2021

Milí šTVORlístkoví žiaci, rodičia a priatelia,

posielame Vám novoročný pozdrav so želaním pevného zdravia a čo najmenej starostí v novom roku.
            Prajeme si spoločne, aby slovo pozitívny opäť znamenalo niečo pozitívne, aby sa testy realizovali len v škole ako súčasť vyučovania, aby sa izolácia ukladala iba na steny, či káble a aby sa masky nosili opäť len a len na karneval :-)

• Vianočné darčeky

Tohtoročné darčeky si tretiaci nenechali na poslednú chvíľu, poctivo na nich pracovali niekoľko týždňov.
            Zistili, že ušitie líšky nie je také ľahké, ako sa na prvý pohľad zdá. Práve naopak, stojí za tým veľa práce.
            Vydarili sa im veľmi pekné darčeky pre ich blízkych, ktorí takýto originál určite ocenia.

• Aby deti mali skvelé knihy na dosah …

MARTINUS prináša do škôl podporu pre TRIEDNE KNIŽNICE v podobe zásielky 20 kníh s 50% zľavou.

Knižky si možno vybrať z ponuky, ktorá už prešla predvýberom ľudí, pre ktorých sú práve TRIEDNE KNIŽNICE “srdcovkou” a vidia veľký zmysel v tom, aby triedy neboli “knihoprázdne”.
            Takáto kolekcia kníh už čaká na šiestakov, keď sa vrátia do školy:)

Tu je foto a link pre inšpiráciu: