Horné menu
Obsah
Päta
Súkromná základná škola
Gorkého 4, Skalica
Slovenčina (Slovak)
+
-
Prihlásenie
Súkromná základná škola
Gorkého 4, Skalica
Hlavná stránka
O škole
Základné informácie
História školy
Úspechy a ocenenia
"Aktivity školy v tomto školskom roku"
Správa o výchovno-vzdelávacej činnosti
Aktívna škola
Digitálna škola
Skutočne zdravá škola
ekoDOMček
eTwinning
Duševné zdravie
Kritické myslenie
GDPR
Správa nezávislého audítora
Zverejnenie programov vzdelávania
Zmluvy a faktúry
OZ Rada rodičov
Rada školy
2% z daní
Partneri vo vzdelávaní
Žiaci, učitelia a rodičia
Elektronická žiacka knižka
Stravovanie
Učitelia
Školský parlament
Centrum voľného času - CVČ
Školský klub detí - ŠKD
Pridajte sa k nám
Žiadosť o prijatie do 1. ročníka
Prihláška na štúdium e-formulár
KOMPARO testy
Pracovné ponuky
Kontakt
Hlavná stránka
/
O škole
/
/
Úspechy a ocenenia
Školský rok
všetky roky
2023/2024
2022/2023
2018/2019
Oblasť
všetky oblasti
Anglický jazyk
Biológia
Chémia
Dejepis
Environmentálna výchova
Geografia
Informatika
KOMPARO
Matematika
Matematika na šachovnici
Šach
Slovenský jazyk a literatúra
Telovýchova a šport
Vedomostná súťaž
Kolo
všetky kolá
Aspoň Domáce kolo
Aspoň Školské kolo
Aspoň Okresné kolo
Aspoň Mestské kolo
Aspoň Regionálne kolo
Aspoň Krajské kolo
Aspoň Celoštátne kolo
Aspoň Medzinárodné kolo
Aspoň Celosvetové kolo
Vyhľadať
2023/2024
Regionálne kolo
Andrej N., Michal J.
1. miesto
Záhorácky robot - súťaž v programovaní
Regionálne kolo
Informatika
Šimon H., Jakub J.
2. miesto
Záhorácky robot - súťaž v programovaní
Regionálne kolo
Informatika
Zuzka B., Tomáš V.
3. miesto
Záhorácky robot - súťaž v programovaní
Regionálne kolo
Informatika
Krajské kolo
Zhen Zhen Y.
2. miesto
Majstrovstvá kraja základných škôl v zrýchlenom šachu
Krajské kolo
Šach
Okresné kolo
Lenka O.
5. miesto
Chemická olympiáda
Okresné kolo
Chémia
Matej U.
6. miesto
Chemická olympiáda
Okresné kolo
Chémia
Nina H.
2. miesto
Hurbanov pamätník
Okresné kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Zhen Zhen Y.
3. miesto
Hurbanov pamätník
Okresné kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Ema H.
3.miesto
Hurbanov pamätník
Okresné kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Ema H.
1. miesto
Matematická olympiáda
Okresné kolo
Matematika
Samuel O.
2. miesto
Matematická olympiáda
Okresné kolo
Matematika
Zhen Zhen Y.
2. miesto
Matematická olympiáda
Okresné kolo
Matematika
Tomáš H.
1. miesto
Matematická olympiáda
Okresné kolo
Matematika
Zhen Zhen Y.
1. miesto
Majstrovstvá okresu základných škôl v zrýchlenom šachu
Okresné kolo
Šach
Veronika K.
2. miesto
Majstrovstvá okresu základných škôl v zrýchlenom šachu
Okresné kolo
Šach
Ema H.
3. miesto
Majstrovstvá okresu základných škôl v zrýchlenom šachu
Okresné kolo
Šach
Samuel S.
3. miesto
Majstrovstvá okresu základných škôl v zrýchlenom šachu
Okresné kolo
Šach
Mária G.
3. miesto
Olympiáda zo slovenského jazyka
Okresné kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Školské kolo
Ema H.
1. miesto
Geografická olympiáda
Školské kolo
Geografia
Samuel O.
2. miesto
Geografická olympiáda
Školské kolo
Geografia
1
2
3
4
5
6
Ďalší
Súkromná základná škola, Gorkého 4, Skalica
Gorkého 4, 909 01 Skalica
034/664 55 11 0907 178 250
zsstvorlistok@zsstvorlistok.sk
Bezbariérová verzia
+
-
Powered by
aSc EduPage