• Výsledky Expertov

Celoslovenská súťaž
            Expert Geniality Show prebehla v máji a výsledky sú tuto hľa:

Diplom „Päť jazykov kultúry“ a umiestnenie v prvej štvrtine súťažiacich získala Zuzka B.
            Diplom „Od Dunaja k Tatrám“ a umiestnenie v prvej štvrtine súťažiacich získal Juraj G.
            Diplom „ Do you speak English?“ a a umiestnenie v prvej štvrtine súťažiacich získala Karin K.
            Diplomy „Mozgolamy“ „Do you speak English?“ a TOP Expert získal Martin B.
            Diplomy „Mozgolamy“ „Do you speak English?“ a TOP Expert získala Ela R.
            Diplomy za účasť obdržali Matej K., Matej U., Ema M., Rastislav B.,
            Najlepšie sa tento rok darilo Laure S.
            Obsadila 4. miesto v téme „Do you speak English?“ 5. miesto v téme „Svetobežník“ a vo svojej kategórii obsadila celkovo 7. miesto z 920 súťažiacich:)

Vážení rodičia,

dovoľujeme si Vás informovať, že po minuloročnej prestávke škola v tomto roku organizuje koncoročný zber papiera.

Zviazané balíky papiera, alebo papier v krabici môžete priniesť:

· do zberného dvora spoločnosti VEPOS, s.r.o. od 23.6. do 30.6.2021 od 12:00-15:00 hod. , okrem soboty (poprosíme dodržať termín, ktorý sme vopred dohodli so  spoločnosťou VEPOS)

• Active English Week

Naši ôsmaci a deviataci si opäť užívajú týždeň s anglickými lektoromi. 25 hodín angličtiny v je celkom dobrou príležitosťou na precvičenie si všetkých jazykových zručností a posilnenie sebavedomia a my sme radi, že môžme všetkým žiakom ponúknuť túto možnosť už po šiesty raz. Lektori vedia zaujať a tak je tento "AEW" naozaj aktívny. Naši nádejní adepti na angličtine píšu, kreslia, predvádzajú, prezentujú, improvizujú, zapisujú, kontroľujú, počúvajú, rozprávajú a pri tom všetkom a vďaka tomu sa bavia.

• ... deň ako každý iný?

Blíži sa koniec školského roka. Všetci sa snažíme finišovať a ukončiť ho čo najlepšie. Preto sa asi každý učiteľ poteší, ak zažije taký deň ako ja tento týždeň.

1. V tento deň ráno mi naša piatačka Ninka Hí. poslala vytvorený obrázkový diktát pre tretiakov zameraný na vybr