Hlavná stránka

      • Deň podľa Ámosa 🧋🌍 ♻️
      • Učíme sa VONku ANJ
      • Svetový deň vody
      • Ako sa rodí pitná voda
      • Krúžok šitia pre našich najmenších 🧵
      • (nielen) Marec bez plastov
      • Učime sa VONku - jar v priamom prenose
      • 🌻 Bolo „zlé semienko“ skutočne zlé ?
      • Zážitkové maľovanie
      • Po stopách štúrovcov
      • Lego roboti
      • Najkrajšia tekvica
      • Mandaly
      • Florbalové pondelky
      • Jabĺčkový beh
      • Protest pred Národnou radou SR
      • Pomáhame v útulku
      • Deň duševného zdravia - 10.10
      • Exkurzia do Záhorského múzea v Skalici
      • Európsky týždeň mobility
      • Šarkaniáda
      • Účelové cvičenie
      • Vyrábali sme hroznový mušt
      • Letný tábor
        • Riaditeľské voľno👩🏻‍🎓
          • Riaditeľské voľno👩🏻‍🎓

            Vedenie školy oznamuje, že z dôvodu prebiahajúcich stavebných prác v areáli školy udeľuje žiakom v dňoch 29. - 30.6.2026 riaditeľské voľno. V prevádzke nebude ani školský klub a jedáleň. Prajeme všetkým "Štvorlístkáčom" pekné leto s množstvom príjemných zážitkov a spomienok 🍹🏊🌴😎.

            Tešíme sa na vás v septembri! 🌞

          • Exkurzia Praha 🌉🇨🇿🏰🎻

            Fotky sú vo fotoalbume :)

            V termíne od 15.-17.6. sa žiaci 8. a 9. ročníka zúčastnili exkurzie do Prahy.

            V prvý deň sme podľa plánu vyrazili vlakom z Hodonína. Do Prahy sme prišli 12:30 a rovno sme sa išli ubytovať do hotela. Ubytovaní sme boli v Hoteli Petr, ktorý mal výbornú polohu blízko centra, ale súčasne ležal aj v tichšej uličke. Po krátkom oddychu a vybalení sme vyrazili do mesta. Prešli sme historickým centrom a uličkami starej Prahy, Karlovým mostom, videli sme orloj a Staromestské námestie. Nazreli sme aj do Steel art Gallery, kde sme si poprezerali novodobé umenie vyrobené z kovových odpadových materiálov. Potom sme sa presunuli ešte do galérie Signal Space, kde sme mohli vidieť rôzne interaktívne svetelné inštalácie. Po nabitom programe sme sa presunuli na večeru do OC Paládium.

          • Exkurzia Schaeffler ⚙️👷‍♂️🏢

            Fotky sú vo fotoalbume :)

            Dnes sa žiaci ôsmeho ročníka zúčastnili zaujímavej exkurzie. Ich prvou zastávkou bola spoločnosť Schaeffler, kde sa dozvedeli viac o možnostiach duálneho vzdelávania.

            Zástupcovia firmy im predstavili benefity, ktoré spoločnosť ponúka svojim zamestnancom a študentom zapojeným do duálneho systému. Žiaci si prezreli učebne určené na odbornú prípravu a nahliadli aj do výrobných priestorov, kde mali možnosť vidieť moderné výrobné procesy.

        • Spoločne za recykláciu
          • Spoločne za recykláciu

            Ďakujeme všetkým oteckom, ktorí sa dnes zapojili do brigády zameranej na oddelenie plechu od asfaltovej hydroizolačnej fólie (IPA) zo starej strechy školy. Táto aktivita nadväzovala na filozofiu našej školy viesť deti k zodpovednému prístupu k separovaniu odpadu. Napriek šľachetnému cieľu sa pri dnešných vysokých teplotách podarilo pripraviť iba malé množstvo materiálu na separáciu. Brigáda však ukázala, že škola má výnimočne ochotnú a súdržnú komunitu rodičov, za čo sme veľmi vďační. Do budúcna sa ako vhodnejší termín javí chladnejšie počasie. Ak by ste vedeli o niekom, kto by mohol znovu využiť oddelenú IPA na hydroizoláciu striech alebo základov, budeme radi za informáciu, materiál samozrejme darujeme.

        • Nadstavba pokračuje podľa plánu
          • Nadstavba pokračuje podľa plánu

            Aj keď dnes poobede bola teplota v meste 33OC, na streche školy bolo oveľa viac a na stavbe sa intenzívne pracovalo až do 17.hodiny. Plán na tento týždeň bol odstrániť pôvodnú strechu a vytvoriť podmienky na budovanie oceľovej konštrukcie. Ďakujeme naším stavbárom, ktorí aj v ťažkých podmienkach dokončili búracie práce pôvodnej strechy podľa plánu a od pondelka sa tak môže začať nadstavovať škola.

    • Projekty, v ktorých sme zapojení