• Červený drak čaká na Zbernom dvore :)

Milí priatelia,
            možno ste si už zvykli nosiť plechovky, hliníkové obaly a drobný kovový odpad k nám do školy a kŕmiť nášho „Červeného draka“.
            Ak je vám ľúto, takto dôsledne vytriedený odpad odložiť do mestského zberu triedeného odpadu a nájdete čas, môžete vrecia zaviezť priamo na ZBERNÝ DVOR v spoločnosti VEPOS-SKALICA s.r.o. a po odvážení požiadať, aby hmotnosť napísali na konto Súkromnej ZŠ. Zamestnanci spoločnosti by mali byť o tomto postupe už informovaní.
            Ďakujeme, že triedite odpad:) a zostávate verní Červenému drakovi:) MA

• Štvorlístok číta deťom

… nápad a prvé rozprávky prišli s audio - Nocou s Andersenom...
            Prišli ako pocta svetoznámemu rozprávkárovi a ako náplasť na Noc s rozprávkou, ktorá sa v škole tento rok nemohla uskutočniť.
            Dnes máme radosť z toho, že zbierka audio rozprávok sa rozrastá a na audio-poličku pribúdajú aj
            Rozprávky o psíčkovi a mačičke
            a kapitoly z knihy WARREN XIII.
            Kliknite na link: https://www.stvorlistokcitadetom.sk a počúvajte tú svoju rozprávku alebo príbeh.
            Ak by ste mali chuť vyskúšať si čítanie, pridať sa a načítať ďalšie príbehy, kontaktujte p. uč. Sisku – poradí ako na to :)
            Čítanie je zábava:)

• Rozvrh hodín

Nasledujúce týždne bude naše on-line vyučovanie prebiehať medzi 8:30 a 11:30 a poobede od 15:00 len pre tých žiakov, ktorí sa nemohli pripojiť doobeda.
            Kliknite na obrázok :)