• Olympiáda z anglického jazyka – školské kolo

Tešíme sa z veľkej účasti detí a výborným výsledkom na školskom kole Olympiády z anglického jazyka.
            Najradšej by sme ďalej poslali viacerých výborných angličtinárov, do okresného kola však postupuje len jeden, jediný, človek v každej kategórii:(
            19.1. 2023 našu školu reprezentujú:
            Tomáš H. kategória 1A (5.6.a 7. roč.)
            Laura S. kategória 1B ( 8.a 9. roč.)
            Sophia N. kategória 1C (bilingválni žiaci)

Všetkým zúčastneným ďakujeme za účasť a oceňujeme výborné vedomosti.
            K postupu blahoželáme.

• Florbalová liga na prednom dvore

Florbal je v škole už rokmi zabehnutý šport, ktorý snažíme posúvať čoraz ďalej.

S chlapcami a dievčatami sme sa rozhodli, že založíme prvý ročník florbalovej ligy. Samotné duely budú pozostávať v dvoch časových úsekoch.

Jesenná časť sa už začala, na jarnú časť musíme ešte vyčkať. V každej časti sa družstvá stretnú po dva razy - každý s každým.

Do florbalovej ligy sa prihlásili namojveru zaujímavé zoskupenia. Lucas, Samo a Lea založili florbalový tím „Opice“, Jakub, Marianna a Tommy sa stali „Králikmi“, Viktor, Alex a Adam sú známi v tíme „Šimpanzovo“, Tobias, Nella a Patrik sa udomácnili v tíme „Slovan“.

• pozvánka na Mikulášsku turistiku na Kamennú búdu v Zlatníckej doline

"Klub priateľov dobrej nátury" a Centrum voľného času pri našej škole Vás pozývajú na Mikulášsku turistiku na Kamennú búdu v Zlatníckej doline, v sobotu 3.12.2022 o 9.hod. z parkoviska pred reštauráciou Koliba pri letnom kúpalisku.

Kamenná búda je z parkoviska vzdialená cca 4,5 km po asfaltovej ceste. V budove bude otvorený bufet, kde je možné zakúpiť si teplý čaj alebo iný nápoj, na ohnisku opekať špekáčiky, ktoré si prinesiete so sebou. Ak zabudnete, na mieste je možné kúpiť si špekáčiky iba v menšom množstve. Predpokladaný koniec je cca o 13.hod. Zúčastniť sa môžu deti spolu s rodičmi alebo aj deti samotné (poprosíme prihlásiť dieťa cez Edupage/Prihlásovanie), pedagogický dozor je zabezpečený, doprava na parkovisko v Zlatníckej doline je individuálna.