Umiestnenia žiakov v šk.roku 2017/2018

 

Názov súťaže

Pôsobnosť

Ročník

Meno žiaka

Umiestnenie

Vedomostné

 

 

 

 

Matematická olympiáda

okresné kolo

6. ročník

Kubova K.

1. miesto

 

 

7. ročník

Šantavý J.

1. miesto

Pytagoriáda

okresné kolo

6. ročník

Kubova

3.miesto

Všetkovedko

celoslovenská

2.ročník

Hauková

15.miesto

 

 

3.ročník

Kuba

35.miesto

 

 

4.ročník

Bartošík

23.miesto

 

 

5.ročník

Bábíčková

11.miesto

Matematický klokan

celoslovenské kolo

5.ročník

Bábíčková

100 %

 

 

 

4.ročník

Vrbňáková

93,3 %

 

 

6. ročník

Kubová

90,8 %

MAKSÍK

celoslovenské kolo, miesto v kraji

2.– 4.ročník

25 ocenených detí

 

MAKS

miesto v kraji

5. -9.ročník

Romanová Ela

10.miesto

 

 

 

Ráčeková

1.miesto

 

 

 

Fuchsová

  1. -2.miesto

Dejepisná olympiáda

okresná

7.ročník

Šantavý

1.miesto

 

 

7.ročník

Javorský

2.miesto

 

 

9.ročník

Antálková

5.miesto

 

 

9.ročník

Vajla

11.miesto

 

 

6.ročník

Snopek

4.miesto

Olympiáda v slovenskom jazyku a literatúre

okresná

9.ročník

Antálková

3.miesto

 

 

4.ročník

Strhanová A.

3.miesto

Olympiáda z anglického jazyka

okresné kolo

7. ročník

Budinská D.

2.miesto

 

 

9. ročník

Antálková

4. miesto

Umelecké

 

 

 

 

Hurbanov pamätník

obvodné kolo

4.ročník

Kopáčová L.

3.miesto

Ekoplagát

okresné kolo

6.ročník

Ovečková

2. miesto

 

 

7. ročník

Faganová

3. miesto

Farby jesene

okresná

3.ročník

Burkert

čestné uznanie

Rodina bez cigariet

okresná súťaž -

kategória výtvarné práce

4. ročník

Šefčovičová

3. miesto

 

 

7.ročník

Blahová

1.miesto

 

 

8.ročník

Semanská

cena organizátora

 

 

4.ročník

Kopáčová Z.

3.miesto

 

kategória prezentácie

9.ročník

Vajla- Budinský

1.miesto

 

 

9.ročník

Vlková-Romanová-Antálková

4.miesto

 

 

9.ročník

Lašák- Masaryk

5.miesto

Slovenská debatná asociácia

regionálne

7.ročník

Budinská - Mrvová

1.miesto

 

 

 

Príkazská - Prokešová

5.miesto

Športové

 

 

 

 

Skalická olympiáda

obvodná

zmiešané družstvo chlapci

cyklistika

 

2.miesto

 

 

zmiešané družstvo chlapci

florbal

5.ročník

 

3. miesto

Majstrovstvá okresu v atletike

okresná súťaž

9.ročník

Lašák

3. miesto v behu na 60 m

 

 

 

 

3.miesto hod loptičkou

Footgolf Cup

obvodná

6. – 9.ročník

Lašák, Javorský, Kondla,Vogl

1.miesto

Šachový turnaj GPX Dubnica nad Váhom

postupová súťaž

5.ročník

Romanová Ela

Dubanová

Top 10 dievčatá do 10 rokov

Šachový turnaj GPX Skalica

postupová

5.ročník

Romanová Ela

5.miesto

Šachový turnaj GPX Malacky

postupová

5.ročník

Romanová Ela

7.miesto

 

 

5.ročník

Dubanová

19.miesto

Majstrovstvá TT v šachu

krajská

5.ročník

Romanová Ela

7.miesto

 

 

5.ročník

Dubanová

8.miesto

 

 

9.ročník

Romanová Ema

5.miesto

Majstrovstvá okresu v šachu

okresná

5.ročník

Romanová E.

1.miesto

 

 

9.ročník

Romanová E.

2.miesto

 

 

5.ročník

Dubanová K.

3.miesto

 

 

súťaž družstiev

Romanová - Budinský

1.miesto

 

 

 

Romanová - Bartošík

2.miesto

 

 

 

Dubanová - Baraník

3.miesto

Majstrovstvá SR 4členných družstiev v šachu

kategória chlapci aj dievčatá

kategória do 15 rokov

Romanová Ela

Romanová Ema

Budinský

Dubanová

15. miesto

Skalický šachový festival detí a mládeže

medzinárodné

5.ročník

Romanová Ela

4.miesto

Šachové majstrovstvá SR detí a mládeže

celoslovenské

5.ročník

Romanová Ela

3.miesto

Šach GPX Osuské

postupová

5.ročník

Romanová Ela

1.miesto