Vážení rodičia,

máte doma prváčika a rozmýšľate kam budú smerovať jeho/jej ďalšie kroky? Naša škola vznikla preto, aby sme rodičom ponúkli alternatívu vo vzdelávaní. Ak hľadáte pre svoje deti menšiu školu, v ktorej nebudú „stratené“, ak hľadáte miesto, kde sa Vaše deti budú cítiť bezpečne a kam budú chodiť rady, a zároveň Vám záleží na tom, aké základy deti vo vzdelávaní dostanú, využite našu ponuku a pridajte sa k nám.

Prijímame deti do 1. ročníka podľa aktuálnych kapacitných možností v danej triede.

Ak máte záujem, aby Vaše dieťa študovalo na našej škole, vyplňte prihlášku do 1.ročníka a odošlite ju na zsstvorlistok@zsstvorlistok.sk

Viac o postupe prijímania žiakov a našej škole očami detí aj učiteľov sa dočítate v priložených súboroch.

Hladame prave teba.pdf

Mily nadejny spoluziak.pdf