Dobrý deň pani riaditeľka,

na začiatku nového roka Vám i Vašim kolegom želám všetko najlepšie a gratulujem k vynikajúcemu výsledku v hodnotení základných škôl nielen v regióne Záhoria, ale hlavne v rámci Slovenska. Umiestnenie považujem za najlepšiu odpoveď všetkým neprajníkom a odporcom súkromných škôl. (rodič G.R.)

____________________________________________________________________________________________

Vážená pani riaditeľka,

prosím Vás odovzdajte pozdrav a poďakovanie pani učiteľke Ing. Milici Antálkovej. Veľmi si vážime jej prístup a nadšenie, s ktorým svoju prácu vykonáva. V rámci Debatiády priviedla dievčatá až do finále v Košiciach. Nejde len o samotnú súťaž, ale hlavne o smerovanie detí, o spoločné odovzdávanie tých správnych životných hodnôt. Entuziazmus pani učiteľky a hľadanie nových pohľadov je to, čo slovenské školstvo potrebuje. Srdečná vďaka patrí od nás rodičov nielen pani učiteľke ale i vedeniu školy za pomoc a podporu. (rodič G.M.)

Milá pani riaditeľka, milá pani učiteľka,

chcem Vám veľmi pekne poďakovať za dnešnú krásnu besiedku ku Dňu matiek. Bola veľmi pekne pripravená, milá, úprimná a nebola len ukážkou šikovnosti našich detí, ale najmä ukážkou toho, aký skvelý kolektív ste z našich detí dokázali vytvoriť. K tomu ešte tie krásne, zabalené darčeky a kvetinky, všetci sme odchádzali s úsmevom na tvári a krásnym pocitom v srdci. Pocit každé ráno odovzdať dieťa do školy, kam sa teší a je v nej veľmi spokojné je nenahraditeľný a ešte raz zo srdca ďakujem. (rodič M.F.)

Obrovskú radosť nám dnes ráno spravila Súkromná základná škola, Gorkého 4, Skalica, zaslaním vysoko-kvalitnej fotopasce (SG550M-8M). Teraz už len zvážiť či ju použiť na Sumatre,do Ugandy alebo na monitoring medveďov a rysov na Slovensku. Žiaci budú od nás pravidelne dostávať zábery (nielen) z ich školskej fotopasce v rámci programu Oko-Zeme. Nádherne fungujúca školička s priateľskou atmosférou, kde sú deti vedené pedagógmi k úcte k prírode. Ďakujeme za vašu podporu a tešíme sa na ďalšie stretnutie s vami. (projekt NEPZ)

Minulý týždeň sme mali netradičnú návštevu - skupina detí zo Súkromná základná škola, Gorkého 4, Skalica v rámci projektového vyučovania "Vyrobené ve Skalici"zavítala aj k nám. S radosťou sme zodpovedali ich zvedavé otázky a oni nám včera priniesli takýto krásny umelecký výtvor  Ďakujeme, že sme sa aj my mohli zapojiť do tohto projektu. (Koloniál Coffee)