• Súťaže a olympiády

      •  

        Aj napriek zložitej situácii, ktorú spôsobila pandémia COVID-19 a skutočnosti, že v školskom roku 2021/2022 sa učili žiaci školy striedavo prezenčne, dištančne i hybridne, pripravovali vyučujúci školy žiakov na viaceré vedomostné, umelecké, športové aj šachové súťaže, v ktorých dosiahli veľmi pekné umiestnenia. Úspechy žiakov dokumentuje nasledovná tabuľka:

         

        Názov súťaže

        Pôsobnosť

        Ročník

        Meno žiaka

        Umiestnenie

        Vedomostné

         

         

         

         

        Matematická olympiáda

        okresné kolo

        9. ročník

        Monika Bábíčková

        1.miesto

         

         

        8. ročník

        Dorota Fuchsová

        1.miesto

         

         

        6. ročník

        Michal Juríček

        1. a 2. miesto

         

         

         

        Zuzana Baraníková

        1. a 2. miesto

         

         

         

        Andrej Nikodem

        3. a 4. miesto

         

         

        5.ročník

        Veronika Kroupová

        6. a 7.miesto

        Pytagoriáda

        matematická súťaž

        okresné kolo

        3. ročník

        Samuel Ovečka

        2. miesto

         

        Ema Hanzalíková

        3. miesto

         

         

        8.ročník

        Dorota Fuchsová

        5. miesto

        Všetkovedko

        celoslovenské kolo

        2. ročník

        Kamila Prachárová

        5 J

         

         

        2. ročník

        Amália Kuklišová

        4 J

         

         

        3. ročník

        Karin Štepanovská

        4 J

         

         

        3. ročník

        Samuel Ovečka

        4 J

         

         

        3. ročník

        Ema Hanzalíková

        4 J

         

         

        4. ročník

        Matiáš Hornáček

        5 J

        Matematický klokanko a klokan 2022

        celoslovenské kolo

        (nad 85%)

        9. ročník

        Martin Baraník

        87,5% - 30. – 36. miesto

         

        Monika Bábíčková

        83,3% - 48. – 52. miesto

         

        6. ročník

        Ema Macháčková

        96,7% - 58. – 89. miesto

         

        Michal Juríček

        95% - 138. – 177. miesto

         

        Rastislav Bábíček

        86,7% - 408. – 459. miesto

         

        4. ročník

        Matiáš Hornáček

        86,7% - 780.-965. miesto

         

        Beata Záhradníková

        83,3% - 1088. . 1284. miesto

         

        3. ročník

        Zhen Zhen Ye

        100% - 1. -  394. miesto

         

        Samuel Ovečka

        96% - 402. – 606. miesto

         

        1. ročník

        Eduard Králik

        83% - 3424. – 4137. miesto

        MAKSÍK (matematický korešpondenčný seminár)

        celoslovenské kolo, miesto v kraji

        2. ročník

        Irena Fuchsová

        1. – 338. miesto

        Tommy Jurkovič

        372. – 843. miesto

        3. ročník

         

        Riešilo viacero detí, ale umiestnenie až po 1339. mieste

         

         

         

        4. ročník

        Matiáš Hornáček

        313. – 535. miesto

        MAKS

        celoslovenské kolo

        5. ročník

        Líza Fuchsová

        Maksi hviezda

         

        (do umiestnenia 100)

         

        Veronika Kroupová

        Maksi hviezda

        Olympiáda v slovenskom jazyku a literatúre

        okresné kolo

        9. roč.

        Monika Bábíčková

        8. miesto, celoslovenské kolo

         

         

        Olympiáda ANJ

         

         

        krajské kolo

        8.+9. roč.
        kat. 1B

        Juraj Greguš

        1. miesto

        6.+7. roč.
        kat. 1A

         

        Lenka Ondírková

        4. miesto

        Kat C

        rodený hovorca

        Sophia Neszvadi

        6. miesto

        Expert Geniality Show

         

         

         

        Celoslovenská súťaž, celkové umiestnenia do 100 miesta (Zúčastnilo sa 21 žiakov)

        5. roč.

        Alex Horniak

        64. miesto

        7. roč.

        Mária Gregušová

        52. miesto

        8. roč.

        Laura Suďová

        1. miesto

        Ema Vrbňáková

        83. miesto

        9. roč.

        Juraj Greguš

        58. miesto

        Martin Baraník

        1. miesto

        Ela Romanová

        36. miesto

        Záhorácky robot

        súťaž v programovaní

        regionálna súťaž

        8. ročník

        9. ročník

        Ema Vrbňáková

        Monika Bábičková

        1. miesto

        IQ olympiáda

        Región západ BA, TT, NR kraj

        9. ročník

        Monika Bábíčková

        1. miesto

        i Bobor

         

        2. ročník

        Irenka Fuchsová

        1.-808. miesto

        Adam Hudeček

        1.-808. miesto

        5. ročník

        Líza Fuchsová

        1.-875. miesto

        Umelecké

         

         

         

         

        Hurbanov pamätník

        Krajské kolo

        6. roč.

        Nina Hauková

        3. miesto

        recitačná súťaž

        Obvodné kolo

        6. roč.

        Zuzana Baraníková

        2. miesto

         

         

         

         

         

         

        Okresné kolo

        3. roč.

        Sofia Ivičičová

        1. miesto

         

         

        6. roč.

        Nina Hauková

        1. miesto

         

         

         

         

         

        Športové

         

         

         

         

        Šachové súťaže

        Majstrovstvá Slovenska družstiev ZŠ v online šachu

        Celoslovenské kolo

         

        Ela Romanová

        Kristína Dubanová

        Adela Hránková

        Veronika Kroupová

        Andrej Nikodem

        Michal Juríček

        Jakub Janáč

        1. kolo – 7. miesto

        2. kolo – 7. miesto

        3. kolo – 1. miesto

        4. kolo – 3. miesto

        celkovo – 1. miesto

        Školské online majstrovstvá v šachu

        Krajské kolo

        9. roč

        Ela Romanová

        Kristína Dubanová

        2. miesto

        3. miesto

        MSR mládeže 2022 D16

        Celoslovenské

        9. ročník

        Ela Romanová

        4.miesto

        Ostatné športy

         

         

         

         

        Stolný tenis družstiev žiakov ZŠ

        Okresné kolo

        8. ročník

        9. ročník

        Rafael Bartošík

        Martin Baraník

        Filip Macháček

        James Jančík

        3.miesto

        Florbal žiakov ZŠ

        Okresné kolo

        7. ročník

        8. ročník

        9. ročník

        Martin Baraník

        Michael Max. Buraj

        Philipp Maxim. Burkert

        Samuel Kubanyi

        Július Macháček

        Benjamín Ezechiel. Buraj

        Filip Macháček

        3.miesto

        Bedminton družstiev žiakov ZŠ

        Okresné kolo

        7. ročník

        8. ročník

        Benjamín Adrián Burkert

        James Jančík

        4.miesto

        Minifutbal žiakov Mc Donalds cup

        Okresné kolo

        2. ročník

        3. ročník

        Adam Bubeník

        Ema Hanzalíková

        Jakub Havel

        Rastislav Štefančík

        Viktor Královič

        Martin Šimek

        Nina Blahová

        6.miesto

        Atletika 4-boj

        Okresné kolo

        5. ročník

        Lilian Jankovičová

        15.miesto