• Súťaže a olympiády

      •  

        Aj napriek zložitej situácii, ktorú spôsobila pandémia COVID-19 a skutočnosti, že v školskom roku 2020/2021 sa učili žiaci 2. stupňa školy až 27 týždňov dištančnou formou, pripravovali vyučujúci školy žiakov na viaceré vedomostné, umelecké a šachové súťaže, v ktorých dosiahli veľmi pekné umiestnenia. Úspechy žiakov dokumentuje nasledovná tabuľka:

         

        Názov súťaže

        Pôsobnosť

        Ročník

        Meno žiaka

        Umiestnenie

        Vedomostné

         

         

         

         

         

         

         

         

         

        Matematická olympiáda

        okresné kolo

        8. ročník

        Bábíčková M.

        1. miesto

         

         

        6. ročník

        Ondírková L.

        2. miesto

         

         

        9. ročník

        Kubová K.

        2. miesto

         

         

        9. ročník

        Kubová K.

        9. miesto

        Pytagoriáda

        (matematická súťaž)

        okresné kolo

        8. ročník

        Baraník M.

        2. miesto

        8. ročník

        Bábíčková M.

        3. miesto

         

        3. ročník

        Hornáček M.

        3. miesto

        Všetkovedko

        celoslovenské kolo

        2. ročník

        Ovečka S.

        9. miesto

         

         

        2. ročník

        Ye Z.

        41. miesto

         

         

        2. ročník

        Hanzalíková E.

        29. miesto

         

         

        3. ročník

        Sloboda S.

        56. miesto

         

         

        3. ročník

        Hornáček M.

        58. miesto

         

         

        3. ročník

        Zahradníková B.

        46. miesto

         

         

        4. ročník

        Opavská L.

        30. miesto

         

         

        4. ročník

        Hanzalík A.

        53. miesto

         

         

        4. ročník

        Horniak A.

        57. miesto

         

         

        4. ročník

        Fuchsová L.

        64. miesto

        Matematický klokanko a klokan 2021

        celoslovenské kolo

        (nad 85%)

        8. ročník

        Bábíčková M.

        100 %

         

        5. ročník

        Bábíček R.

        88,3 %

         

        5. ročník

        Macháčková E.

        86,7 %

         

        3. ročník

        Hornáček M.

        86,7 %

         

        3. ročník

        Sloboda S.

        90 %

         

        2. ročník

        Ovečka S.

        93,3 %

        MAKSÍK (matematický korešpondenčný seminár)

        celoslovenské kolo, miesto v kraji

        2. ročník

        (6 detí)

        Kadlecová L.

        Hanzalíková E.

        Štepanovská K.

        Ovečka S.

        Královič V.

        Zhenzhan Ye

         

         

         

        3. ročník

        (7 detí)

        Gogolová E.

        Hrušecká E.

        Macháčková L.

        Jurkvičová L.

        Hornáček M.

        Urík R.

        Sloboda S.

         

         

         

        4. ročník

        (4 deti)

        Fuchsová L.

        Opavská L.

        Hanzalík A.

        Kroupová V.

        1. - 173. miesto

        MAKS

        celoslovenské kolo

        9. ročník

        Ráčeková P.

        57. - 59. miesto

         

        (do umiestnenia 100)

        7. ročník

        Vrbňáková E.

        32. - 36. miesto

         

         

        5. ročník

        Hauková N.

        1. - 21. miesto

         

         

         

         

         

        Olympiáda v slovenskom jazyku a literatúre

        okresné kolo

        9. ročník

        Ráčeková P.

        2. miesto

         

         

         

         

         

         

        krajské kolo

        9. ročník

        Ráčeková P.

        9. miesto

        Olympiáda z nemeckého jazyka

        okresné kolo

        9. ročník

        Ráčeková P.

        2. miesto

        Záhorácky robot 2020

        (súťaž v programovaní)

        regionálna súťaž

         

        Bábíčková M.,

        Vrbňáková E.

        3. miesto

        Umelecké

         

         

         

         

        Hurbanov pamätník

         

         

         

         

        (recitačná súťaž)

        okresné kolo

        9. ročník

        Levočová S.

        1. miesto

        Rodina bez cigariet

        výtvarná súťaž,

        celoslovenská pôsobnosť

        4. ročník

        Macháček D.,  Reháková A., Hasička F.

        ocenenie organizátora

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

        Športové

         

         

         

         

        Šachové súťaže

         

         

         

         

        Majstrovstvá SR žiačky ZŠ

        celoslovenské

        8. ročník

        8. ročník

        4. ročník

        Romanová E.,

        Dubanová K.,

        Kroupová V.

        14. miesto

        27. miesto

        29. miesto

        Majstrovstvá Slovenska družstiev ZŠ v online šachu

        celoslovenské

        8. ročník

        8. ročník

        4. ročník

        5. ročník

        5. ročník

        Romanová E.,

        Dubanová K.,

        Kroupová V.,

        Nikodem A.,

        Juríček M.

        23. miesto

        Školské online majstrovstvá v šachu

        školské

        8. ročník

        8. ročník

        4. ročník

        5. ročník

        5. ročník

        5. ročník

        6. ročník

        6. ročník

        6. ročník

        Romanová E.,

        Dubanová K.,

        Kroupová V.,

        Nikodem A.,

        Juríček M.,

        Janáč J.,

        Kuba M.,

        Učník M.,

        Valentová V.

         

         

         

         

         

         

         

         

        1. miesto