• Prihláška do školy

• Prihláška do 1. ročníka

• Pre školský rok 2021/2022 je zápis ukončený.

Vážení rodičia, máte doma prváčika a rozmýšľate kam budú smerovať jeho/jej ďalšie kroky? Naša škola vznikla preto, aby sme rodičom ponúkli alternatívu vo vzdelávaní. Ak hľadáte pre svoje deti menšiu školu, v ktorej nebudú „stratené“, ak hľadáte miesto, kde sa Vaše deti budú cítiť bezpečne a kam budú chodiť rady, a zároveň Vám záleží na tom, aké základy deti vo vzdelávaní dostanú, využite našu ponuku a pridajte sa k nám.

Prijímame deti do 1. ročníka podľa aktuálnych kapacitných možností v danej triede.

Ak máte záujem, aby Vaše dieťa študovalo na našej škole v nasledujúcich školských rokoch, vyplňte kontaktný formulár:

Viac o postupe prijímania žiakov a našej škole očami detí aj učiteľov sa dočítate v priložených súboroch.

Postup pri prijimani deti do 1.rocnika.pdf

Hladame prave teba.pdf