• Prihláška do 1. ročníka

Vážení rodičia,
          dovoľujeme si Vám oznámiť, že trieda 1. ročníka, ktorú otvoríme 1.9.2020 sa kapacitne naplnila deťmi súrodencov navštevujúcich školu a deťmi zamestnancov školy. Z tohto dôvodu sa Deň otvorených dverí, ktorý každoročne škola pripravuje, uskutoční 8.2.2020 len pre túto skupinu detí. Je nám veľmi ľúto, že nemôžeme vyhovieť všetkým žiadostiam o zápis do 1. ročníka pre školský rok 2020/2021, ale nie je v našich prevádzkových možnostiach zapísať viac detí. Ďakujeme za pochopenie.

Vážení rodičia,

máte doma prváčika a rozmýšľate kam budú smerovať jeho/jej ďalšie kroky? Naša škola vznikla preto, aby sme rodičom ponúkli alternatívu vo vzdelávaní. Ak hľadáte pre svoje deti menšiu školu, v ktorej nebudú „stratené“, ak hľadáte miesto, kde sa Vaše deti budú cítiť bezpečne a kam budú chodiť rady, a zároveň Vám záleží na tom, aké základy deti vo vzdelávaní dostanú, využite našu ponuku a pridajte sa k nám.

Prijímame deti do 1. ročníka podľa aktuálnych kapacitných možností v danej triede.

Ak máte záujem, aby Vaše dieťa študovalo na našej škole, vyplňte prihlášku do 1.ročníka a odošlite ju na zsstvorlistok@zsstvorlistok.sk

Viac o postupe prijímania žiakov a našej škole očami detí aj učiteľov sa dočítate v priložených súboroch.

Postup pri prijimani deti do 1.rocnika.pdf

Hladame prave teba.pdf